Je po Vulkánu (13.6.), 29. Dýchánku s JT (17.-19.5.), Školení v Obřáku (24.-26.5.), Jerryho podání (15.6.2019), Příhrazech (21.-23.6.), odcházení, oznámení, …

Blíží se prázdniny, dovolené a především tzv. okurková sezóna. Tak ať na ty volné chvíle máme co číst a co si připomenout. (O šíleném vedru nepíšu, to cítí každý a snad se nezavařím, než to dopíši.)

 

Jedno milé překvapení, spíše očekávané oznámení, čeká čtenáře hned po rozkliknutí článku.

 

Už je to tady!!! 13.7.!!! 🙂 

 

 

 

 

 

 

29. Dýchánek s JT okolo ČR, 17.-19.5., proběhl na trase Třinec – Město Albrechtice a byl pojat jako cyklovýlet. Opět posílám odkaz a přikládám pár fotek, jako upoutávku: 29. Dýchánek

Školení v Obřáku, 24.-26.5., k tomuto bude samostatný článek a autorkou bude Ady. Máte se věru nač těšit!

 

 

 

 

Promítání “Free Solo” o nejištěném výstupu na EL Capitan v Yosemitech, 5.6.2019

(Příspěvek Jany-Vrbky) Jedno na začátek na kuráž, abych se na to mohli vůbec dívat. A pak jsme skoro dvě hodiny seděli s očima na vrch hlavy, otevřenou pusou a skoro nedutali strachy, který jsme nakonec museli ještě jedním spláchnout, abychom vůbec mohli jít domů.

Odchod kamaráda na věčnost, Jiří Kníže Haken, 12.6.

 

 

 

 

 

Vulkán, 13.6., probíhal zpočátku  jako připomínkový na Knížete, všechny ta smutná zpráva zasáhla. Přijel i Petr Smola. Ke vzpomínce patřilo i jeho fandovství – Klokani. Tak hurá do zelené.

Jak to v životě chodí, od veselého je krůček ke smutku, ale i opáčně to platí: Vilík s Dančou objednávají další zelnou a vytahují z obálky svatební oznámení. Povídáme si tedy o nadcházející veselce, kde a jak bude …

 

Nakonec příjemné posezení, u kterého jsem nebyl do konce, neboť většinu odcházejících doslova na odchodu obrátil zpět ke stolu právě vstupující Čejpik. Co bylo dál netuším, ale určitě bylo ještě hodně veselo!!!

 

Jinak další Vulkán se v červenci koná, 11.7.!!! Těším se na další, tradičně hojnou účast.

 

Příhrazy, 21.-23.6.2019

(Příspěvek Jany-Vrbky) V pátek jsme se postupně sjeli v Příhrazech, postavili stany a začali jedním či více oroseným v kiosku a skončili u K12 od Martina.


Sobotní cesta na poslední rozloučení s Knížetem.

 

 

 

Po něm trochu pomalý přesun po Turnově k Huličovým na zahradu. Nejdříve se ale Věrucha vrátila na náměstí do oddílu!!!

 

 

 

Poté bylo malé posezení a pak trochu delší cesta zpět do Příhraz.

 

 

 


V neděli došlo i na lezecký trénink na letní Alpy zakončený jedním oroseným v kiosku.

 

Turnaj o Jerryho podání, 15.6.2019

(Příspěvek Jany-Vrbky) Letos proběhl již 5. ročník Jerryho podání. A to především velké snaze Zdeničky a také Moničky, které moc chtěly hrát a tak sehnaly skoro polovinu hráčů. Bez nich by turnaj neproběhl, protože by neměl kdo hrát. Z oddílu se zúčastnili: Zdenička, Zdenka, Čejpík, Jířa a řady doplnil František, který by ale nehrál, kdyby bylo dost hráčů. Letos se také poprvé hrálo od ráno na písku, protože počasí přálo. Bylo nádherně slunečno, skoro až vedro k zalknutí. Na začátku jsme se Zuzkou rozlosovaly hráče do čtyř družstev, kdy v každém byl alespoň jeden člen oddílu.


A pak již hurá na hru….


Vyšlo to hezky, takže přestože každý hrál s každým, tak poslední dva zápasy byly „finálové“. V tom předposledním šlo o 3. a 4. místo.

A v tom posledním se hrálo o 1. a 2. místo. Toto finále bylo velmi dramatické! Nejdříve družstvo v čele s Jířou srovnalo na počet vyhraných setů a v posledním setu rozhodl poslední míč! Tentokrát v další vítězství družstva Jíři nad družstvem Zdeňky, takže Jířa obhájil své loňské vítězství a Monička své předloňské. Gratuluji!


Po vyhlášení výsledků, výběru nejlepšího Jerryho podání od hráče Lukáše a speciální odměně pro „rozhodčího“ Františka se pokračovalo ve hře na písku…..

 

Plážovka, několik, občas i s brigádou. Přidávám pár fotek z pravidelných pondělních setkání na volejbalovém kurtu a vedlejším písku. Zahráli si hosté ze Španělska, někdy je nás dost, jindy akorát, občas přijede i ortodoxní lezec, někdy brigádničíme. Ještě je tam co dělat. Nebo uklízet po vichřici. Po posledním hraní se slavil Jenda.

Tak a to je vše.

 

Snad tento článek potěší. MOC musím poděkovat přispěvovatelce Janě, má na tomto článku největší podíl!!!

 

Přeji všem krásně prožité léto a dovolené.

 

 

František-FKDP

 

PS: nové skutečnosti o srpnové Branžeži v Plánu akcí. Kdo se chystá, doporučuji přečíst, sledovat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.