Je po Vulkánu (12.7.), turnaji O Jerryho podání (24.6.), Dýchánku s JT č. 25 (5.-8.7.), Chorvatsku, Alpách …

Po dlouhé době přišla řada na mě, abych napsal něco o dění v oddíle za posledních cca 30 dní. Ady totiž pracuje na článku o Alpách a Vrbka si zařizuje a poznává nové hnízdečko. Něco málo se událo, tak snad zaujmu váženého čtenáře a čtenářku stejně, jako mé předchůdkyně. 😉 

 

 

 

Příhrazy, 8.-10.6., byly již popsány v minulém článku (http://www.hostezery.eu/je-po-vulkanu-14-6-skoleni-v-obraku-25-27-5-prihrazech-8-10-6/), ale fotky dorazily později a tak je doplňuji sem.

(Došlo k zádrhelu, ale určitě je sem dám!!!)

 

 

Lezení v Adršpachu, 22.-24.6., se bohužel z důvodu pořadatelovy indispozice nekonalo, ale rád zde tuto Vláďovu aktivitu připomínám, neboť je to jedna z mála akcí, která je zaměřená i pro nezdatné lezce a já jsem za to moc rád. Kéž by se našli i další…

Milý Vláďo, přeji Ti brzké uzdravení a ještě letos mnohé parádní polezenice!!!

 

 

Chorvatsko – červen, 23.-30.6., proběhlo a bylo tam prý parádně. Skvělou atmosféru a různé nezapomenutelné akce pod dohledem věhlasného organizátora Parťáka umocnilo i vítězné tažení domácího fotbalového týmu během mistrovství světa.

Bohužel, report ani fotky zatím redakce neobdržela, tak se to snad dostane do příštího článku. Jistě to bude stát za to. Prosím tedy účastníky, aby něco poslali. I třeba jen pár řádek a fotek.

 

 

Volejbalový turnaj O Jerryho podání, 24.6., byl poznamenám malou účastí z důvodu jiných, nejen oddílových aktivit, ale také neúčastí hlavní organizátorky. Vše se ale nějak vyřešilo a turnaj to byl skvělý, boje o pohár urputné.

Já splnil loňský slib, že po třech vítězstvích za sebou budu teď dva roky jen jako divák a k ruce organizátorky. Tou se stala Monička a zvládla to skvěle. Pravda, Vrbka nám to hodně ulehčila, protože pro hladký průběh turnaje udělala maximum a tímto ji za to děkuji.

 

 

 

 

Týmy byly tři, přičemž k tomu hodně pomohl nečekaný hráč Zdenda Kudrnáč a po prvních minutách bylo vidět, že jeho tým pomýšlí vysoko. Losování vůbec dalo dohromady hráče tak, že vyhrát mohl kdokoliv a na antuce i výsledkově to bylo znát:

ŠíMa Hier – Šíma, Martin (od Zdeničky) a Zdeňka

ZdeMonMar – Zdenda, Monička a Marcel

JZD – Zdenička, Jířa a Zuzka.

 

 

 

 

Jako nestranný jsem dostal roli rozhodčího a jelikož jsem nebyl vynesen v zubech a ani mi nebylo jinak ublíženo, tak jsem snad obstál.

Hrálo se dvoukolově a s krátkou přeháňkou ještě před zahájením trvaly boje 4,5 hodiny, což jsem po posledním písknutí patřičně zapil zelenou, věnovanou Bosákem!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poté jsme se sešli v Plechovce, kde bylo připravené občerstvení od Gaba a v 14,00 mohlo začít vyhlašování výsledků a dalších cen:

3. místo ŠíMa Hier, 2. místo ZdeMonMAr, 1. místo JZD a Jerryho podání vyhrál jednoznačně Marcel!!!

 

 

 

 

 

Ještě byl oceněn rozhodčí a skvělá fotografka, jediný divák, vlastně divačka.

 

 

 

 

Následovalo otevírání šampáň a všeobecné veselí.

 

 

 

 

Nečekaně dorazila i Jana-Vrbka a oslavili jsme s ní nejen turnaj, ale i z předešlého dne historické 8. místo Kaštanů v Rodinném volejbalovém turnaji, kterého se též nemohla zúčastnit.

 

 

 

 

 

 

 

 

Co se dělo v pozdějších hodinách, večer a v noci, si již pamatuje hlavně jen ona sama, ale prý to bylo hodně veselé… Nu, jsem za to rád.

Tímto zvu všechny hráče i nehráče na další, již páté pokračování a čtvrtý ročník turnaje O Jerryho podání v roce 2019!!!

 

 

Lení Alpy – červencové, 4.-14.7., měly hodně smělý plán, který nakonec nezůstal jen na papíře. Jak jsem již psal v úvodu, Ady pracuje na článku a máte se věru nač těšit.

 

 

 

 

 

Dýchánek s JT okolo ČR č. 25, 5.-8.7., navazoval opět přesně na ten předešlý a vedl z Hodonína do Žítkové. Šli krásnou přírodou i civilizací a z fotek opět čiší příjemná pohoda. Kdo ji chce sdílet, stačí použít tento odkaz: https://spagri.rajce.idnes.cz/2018_07_Dychanek_s_JT_25_Hodonin_-_Zitkova.

 

 

 

 

 

Vulkán, 12.7., proběhl v komorní atmosféře a jelikož byl deník nosen v batohu po Alpách a byl i dokonce historicky vynesen všude, kam to jen šlo, je stručný zápis napsán v alpském prostředí.

A že měl i fyzické zastoupení daleko ve Švýcarsku, dokazují zatím jen dvě fotky zaslané radním do Vulkánu, jak určují pravidla pro ocenění Vulkán v srdci.

 

 

 

 

Jiné pokusy zřejmě doplatily na neznalost pravidel. Ale to bude ještě předmětem zkoumání a diskusí.

 

 

 

 

O čem se ve Vulkánu samotném povídalo, ví jen čtveřice přímých účastníků a ani jejich report ještě nemám. Snad bude. Ale určitě jim tam bylo příjemně, což je poznat z fotek.

 

 

 

 

 

Tak a to je vše. Přeji všem hezké léto, prázdniny, dovolené.

 

František-FKDP

 

5 komentářů

  1. Anonym:

    Krásný článek 🙂 Hned se mi po přečtení pracovalo lépe 🙂

  2. Vrbka:

    Hezky clanek. Prave na nej koukame s Moncou. Stale Ti to jde! Muzes psat casteji.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.