SETKÁNÍ V MARTÍNKOVICÍCH

Kdy:
22.9.2017 – 24.9.2017 celý den
2017-09-22T00:00:00+02:00
2017-09-25T00:00:00+02:00
Kde:
Martínkovice
Kontakt:
Cyr

  Tradiční setkání milovníků hor a přírody vůbec. Výlety, promítání, vyprávění, vzpomínání, plánování, spousta dobrých kamarádů a kamarádek, pohoda. Plán  promítání bude doplněn!!! Viz „Číst více“ a „Komentář“!!!

Cyr.

2 komentáře

 1. František Povejšil napsal:

  Předběžně s tím Cyre počítám, rád bych již v pátek a v sobotu na společný výlet. Případně přijedu až v sobotu, ale to na kole a užijeme si pořádně jeden společný večer. Včas upřesním.

  Těším se!!!

 2. Cyr napsal:

  Vážení kamarádi, vážené kamarádky,

  dovoluji si vás naposledy osobně pozvat na další promítací víkend, tentokráte 22. až 24. 9. 2017 do Martínkovic na Turistickou základnu u Nývltů.

  Program setkání:

  je skromný, jak již je v několika posledních setkáních zvykem. Hlavním promítacím večerem bude opět sobota – František a Walliské Alpy, Cyr a jižní Tyrolsko. Pokud se bude chtít někdo s promítáním přidat a bude trvat na sobotě (poprosil bych o informaci předem), přesunu své promítání na pátek a František se též rád podívá na putování druhých, než na své. Jinak páteční večer bude věnován povídání o horách a o všem, co s tím souvisí – souvislosti jsou až někdy netušené. V sobotu ráno (do 10:00 h.) vyrazíme do Machovské Lhoty na oběd.

  Mně nezbývá nic jiného, než nám všem popřát pěkné počasí.

  Noclehy zajištěny jako obvykle (spacák, postel, podlaha, karavan, bivak), v občerstvení a v cenách vše při starém.

  Na setkání zve CYR.

  Dobrodružství a horám zdar!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.