Turnaj o Jerryho podání – ZMĚNA termínu – sobota 15.6.2019

Kdy:
15.6.2019 @ 8:00 – 14:15
2019-06-15T08:00:00+02:00
2019-06-15T14:15:00+02:00
Kde:
Stěžery
Kontakt:
Jana Dvořáková (Vrbka)
605 590 372

Ráda bych pozvala všechny milovníky a příznivce volejbalu na  5. TURNAJ O JERRYHO PODÁNÍ, který se uskuteční na stěžerském hřišti! Tělocvičnu ještě budu zjišťovat, pokud by hrozil déšť. Ale doufejme, že počasí bude přát.

Omlouvám se za změnu termínu, ale v neděli není kurt volný!! A tuto sobotu se zároveň naskýtá možnost pokračovat na oslavách 790. výročí založení Stěžer: http://www.stezery.cz/

A teď již k turnaji:

Hrát se bude dle pravidel oddílové Plážovky, vždy jen na dva hrané sety. Hrát budeme v družstvech po 3 nebo 4 hráčích, takže počet účastníků musí být dělitelný 3 nebo 4. Další nahlášení budou náhradníci.

Prosím o nahlášení zájemců o hru nejdéle do úterý 11.6. Je to sice trochu dříve než jindy, ale organizačně bych to jinak nezvládla.

Družstva rozlosujeme na začátku turnaje do družstev z jednotlivých „výkonnostních košů“. Tradičně – včas přihlášeným  pošlu seznam hráčů, kteří se někdy turnaje již zúčastnili plus možných posil. A kdo z vás chce, tak mi je dle svého uvážení rozdělte do skupinek podle plus mínus stejné výkonnosti nebo je seřaďte od nejlepšího po nejhoršího a já potom toto hodnocení zohledním při tvorbě „výkonnostních“ košů pro losování. Čím více názorů dostanu, tím lépe a tím více můžete ovlivnit to nejdůležitější na turnaji a to je úroveň jednotlivých družstev a samozřejmě i HRY!! Za všechny názory jsem dopředu moc ráda.

V družstvech spolu nebudou hrát rodinní příslušníci a bude tam vždy jedno něžné pohlaví. Výjimky jsou samozřejmě možné jako každý rok.
Počet družstev i jednotlivců v družstvu a rozpis zápasů bude upřesněn dle přihlášených. Rozhodčí bude vždy někdo z právě nehrajících týmů.

Hrát budeme o umístění, drobné ceny a hlavně pro radost!!!!!  Oceněno bude nejlepší Jerryho podání! Pokud by došlo na protesty, tak za láhev Bruta.

Občerstvení bude zajištěno a jeho rozsah ještě upřesněn na stránkách těsně před turnajem.

Hlaste se jako obvykle zde v komentářích, v Plánu akcí či emailem.

Zváni jste všichni!!! I ti ze vzdálenějších koutů, kteří nemohou v pondělí. A také diváci všech kategorií. Vyměňte jednou lezení i jiné aktivity za volejbal a přijďte si užít na pláž! :)))

Těším se na všechny!!!

Jana Dvořáková

 

2 komentáře

  1. Jana Dvořáková:

    POZOR ZMĚNA: Hrát se bude v sobotu 15.6.2019, v neděli není volný kurt.

    Omlouvám se za změnu termínu! Ale tuto sobotu se zároveň naskýtá možnost pokračovat na oslavách 790. výročí založení Stěžer: http://www.stezery.cz/

  2. Anonym:

    Sraz je v 8,30 na hřišti a pak se uvidí, co dál, podle toho zda budou 3 nebo 4 družstva na hru.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.