Kontakt:
František
777778833

Další setkání na antuce nebo písku, dle počasí. Vhodné nejen pro hry znalé a na dobré úrovni hrající, ale i pro prostý lid tuto hru milující, leč s výkony průměrnými a méně. Plážovka je právě pro široké vrstvy! Těším se na všechny příchozí!

Potvrzení účasti = jistota místa v základní sestavě!!! Jinak hrozí zařazení mezi nosiče piva a podavače balónů.

František-FKDP

8 komentářů

1. Martin D. napsal:

V neděli 26. srpna proběhl pětadvacátý ročník běhu Teplickými skalami, na kterém za HO Stěžery startoval již podruhé náš člen Drahomír Randa. Letos poprvé se tento běh po prohlídkovém okruhu společně s několika stovkami podobně smýšlejících lidí ať špičkových atletů nebo horolezců či nehorolezců stal i součástí celoročního seriálu Primátor Cup 2018.

V hlavním závodu La Sportiva cross, který má 11 km a je již tradiční součástí teplického Mezinárodního horolezeckého festivalu se Drahoš umístil ve věkové kategorii „B“ na krásném 2 místě. (vloni byl 3)

Dále v kategorii oddílový člen HO Stěžery za nás (asi i historicky poprvé) získal v tomto závodu úžasné 3 místo.

Dne 3.10.2018 (po skončení plážovky cca 19 hod) si Vás tímto dovoluji pozvat na setkání s Drahošem a jeho slavnostním vystavení trofejí na hřišti ve Sport Baru Stěžery.

• Anonym napsal:

Napsal jsi to jako bych byl Zátopek ja asi nepřijdu zapoměl jsi ještě napsat že jsem sám běžet nechtěl a doběhl jsem takhle jelikož jsem měl takovou podporu díky Martine a Jano

2. Martin D. napsal:

… sis vymyslel krásnou přezdívku :o) jojo … letos jsem to musel bohužel vzdát, pravý kotník potlučenej, záda bolavý, levá noha vopíchaná a v cíli palce na ruce vomačkaný … zajíci jen počkej za rok !o)

3. František-FKDP napsal:

Navazuji na páteční email: dnešní Plážovka je významná přítomností hodnotící komise Vesnice roku 2018. Ač to tak nyní venku nevypadá, odpoledne bude slunečno a teplo, takže kdo má chuť a může, přij(e)ďte. Určitě si příjemně zahrajeme, popovídáme, posedíme, pojíme a popijeme.:)

Za sebe hlásím min. 2 ks. 🙂

4. Honza napsal:

Dorazím na 17:00

5. Jířa napsal:

Na 17 dorazim.

6. Martin D. napsal:

Bohužel až na hřišti jsem zjistil, že mám překlep v datumu. Velká omluva…..ale pro ty si naplánovali a budou hrát plážovku 3.10. se bude vystavení opakovat:o) Odpověď na věková kategorie „B“ je ročník narození 1974 – 1983.