MODŘÍNOVÉ HÁJE

Tentokráte budeme obdivovat oblíbené jehličnany ve zlatém hávu v Českém středohoří. Vše bude zde průběžně upřesňováno, ale určitě to bude příjemný a nezapomenutelný výlet. Spí se venku, spíše neplánovaně, takže podle toho si každý individuálně sbalí. Vhodné i pro něžná pohlaví!

ZÁJEMCI HLASTE SE, OPĚT PŮJDE O AKCI S OMEZENÝM POČTEM ÚČASTNÍKŮ!!!

V PÁTEK SE JEDE VLAKEM BRZY RÁNO, PRO INTENZIVNĚ PRACUJÍCÍ JE TO TEDY O JEDNOM DNI DOVOLENÉ!!!

 

František-FKDP

2 komentáře

 1. František-FKDP napsal:

  Pozvání na tradiční akci stále platí (první bylo v roce 2010 Českosaské Švýcarsko). Začínat budeme na Václavském náměstí v Lovosicích, kam se dostaneme pátečním ranním vlakem z HK, případně každý jak se mu to hodí.

  Hlavní cíl je Milešovka, další cíle jsou hezká místa v okolí.

 2. František-FKDP napsal:

  Vážení zájemci o tuto avantýru, dolaďuji odjezd z Hradce Králové tak, abychom se všichni setkali v jednom vlaku a do cíle dorazili společně.

  Z HK je odjezd v 6:08 rychlíkem Dobrošov, na který se lze napojit již před Hradcem ve směru od Trutnova i Náchoda. Podle toho, kdo se nahlásí v dalším směru, se rozhodnu, zda jet přes Litoměřice či Prahu. V Lovosicích budeme odkudkoliv pár minut před desátou.

  Lístky půjdu koupit v 5:50, takže kdo bude chtít hromadnou jízdenku, bude v tomto čase v nádražní hale nebo mi pošle sms.

  Počasí bude fajnově podzimní, modříny již pomalu zlátnou, krásná příroda Českého středohoří čeká!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.