MODŘÍNOVÉ HÁJE

Tentokráte budeme obdivovat oblíbené jehličnany ve zlatém hávu v Českém středohoří. Vše bude zde průběžně upřesňováno, ale určitě to bude příjemný a nezapomenutelný výlet. Spí se venku, spíše neplánovaně, takže podle toho si každý individuálně sbalí. Vhodné i pro něžná pohlaví!

ZÁJEMCI HLASTE SE, OPĚT PŮJDE O AKCI S OMEZENÝM POČTEM ÚČASTNÍKŮ!!!

V PÁTEK SE JEDE VLAKEM BRZY RÁNO, PRO INTENZIVNĚ PRACUJÍCÍ JE TO TEDY O JEDNOM DNI DOVOLENÉ!!!

 

František-FKDP

5 komentářů

 1. František-FKDP napsal:

  Pozvání na tradiční akci stále platí (první bylo v roce 2010 Českosaské Švýcarsko). Začínat budeme na Václavském náměstí v Lovosicích, kam se dostaneme pátečním ranním vlakem z HK, případně každý jak se mu to hodí.

  Hlavní cíl je Milešovka, další cíle jsou hezká místa v okolí.

 2. František-FKDP napsal:

  Vážení zájemci o tuto avantýru, dolaďuji odjezd z Hradce Králové tak, abychom se všichni setkali v jednom vlaku a do cíle dorazili společně.

  Z HK je odjezd v 6:08 rychlíkem Dobrošov, na který se lze napojit již před Hradcem ve směru od Trutnova i Náchoda. Podle toho, kdo se nahlásí v dalším směru, se rozhodnu, zda jet přes Litoměřice či Prahu. V Lovosicích budeme odkudkoliv pár minut před desátou.

  Lístky půjdu koupit v 5:50, takže kdo bude chtít hromadnou jízdenku, bude v tomto čase v nádražní hale nebo mi pošle sms.

  Počasí bude fajnově podzimní, modříny již pomalu zlátnou, krásná příroda Českého středohoří čeká!!!

 3. Kníže napsal:

  Vychází mi z toho vlak v 8:51 z Prahy. Jízdenku si koupím samostatně.

 4. František-FKDP napsal:

  Ahoj všem případným zájemcům, stručně neboli briefly:

  ruším akci – počasí. České středohoří se prý nikam zatím nechystá a rádo na nás počká do příštího roku. Když Milešovka, tak s výhledy. Tato část naší krásné zemičky za tu trpělivost stojí.

  Kdo tedy chtěl jít a též to odpíská, ten si v případě zájmu může tuto akci rovnou zapsat ve stejném termínu do diáře na příští rok (26.-28.10.). Pokud někdo i tak vyrazí, nechť si to řádně užije.

 5. František-FKDP napsal:

  V pátek jsem si říkal, že to byla dobrá volba, včera jsem si v práci říkal, že být takto zbytek víkendu, šlo by to, byť „jen“ bez výhledů, ale dnes… 🙂

  Není čeho litovat, za rok to bude paráda!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.