Brigáda na dřevo

Kdy:
12.10.2018 – 14.10.2018 celý den
2018-10-12T00:00:00+02:00
2018-10-15T00:00:00+02:00
Kontakt:
František Povejšil
777 77 88 33

Každoroční víkendová akce, jejíž náplní je doplnění chat č. 3 a 4 v Obřím dole dřevem a k tomu provedené nějaké práce na zvelebení zmíněných chat.

Vysoká účast je vhodná, každá ruka dobrá.

Akce vhodná i pro něžná pohlaví!!! Děti si též vyhrají!!!

S sebou si přineste prac. oděv, rukavice, pulitr a kdo má, tak i motorovou pilu. Sobotní oběd zajištěn!!! Taktéž pivo!!!

Pro silně zaneprázdněné členy: postačí i příjezd jen na sobotu. To se toho většinou podělá nejvíc.

 

František-FKDP

3 komentáře

 1. Vilda:

  Hlásím účast. Odjezd v pátek z H.K.. Místa v autě jsou.

 2. Adéla:

  Velikánské díky patří všem účastníkům brigády na dřevo!!! Úžasně jsme si opět mákli ke spokojenosti náš všech a chalupy máme na zimu připraveny.

  Výslovné díky patří především tentokráte i dětem – Lucince, Zuzance Č., Verunce H., Adélce, Verunce K., Zuzance P., Aničce, Oliverovi, Kubíčkovi M., Péťovi Č., Tomáškovi M.

  Úžasnými dříči byly i ženy oddílu – Markéta, Lenka Č., Lenka K., Vrbka, Leona (nová členka), Kačka, Ady

  A největší esa z řad oddílových mužů – Luděk, Miloš, Martin V., Raf, Machyč, Šíma, Kindr, Jíra, Mára, František

  Trochu by se mohli stydět ti, kteří veřejně dávají najevo, že je úžasný víkend na lezení či jiné radosti a na nás se vykašlali. Nebo ti, kteří projdou kolem a ani nepřidají ruku k dílu či aspoň pozdrav. Trochu se nad sebou zamyslete a příště pojeďte s námi, neboť to byl opět parádní víkend!!!

 3. František-FKDP:

  K hezky, především pak výstižně a upřímně popsanému víkendu v Obřáku dodám jen toliko, že jako oddíl máme za celý rok jedinou „povinnost“ a možnost přiložit ruku k dílu, pro dobrou věc. Když vidím nosit dříví i předškolní děti, ženy s bolavými zády a chlapa po operaci křečáků, pak by se mnozí opravdu měli chytit za nos.

  No nic, dříví je pod střechou, za krásného počasí, s výbornou partou lidí obou oddílů i cizích. Příjemné zážitky jsou a všem účastníkům MOC děkuji!!! Udělali jste čest našemu oddílu.

  Těm ortodoxním a odhodlaným dělat jen jednu nebo dvě věci pak přeji poznat větší rozmanitost, kterou život nabízí…

  Má slova i Ade určitě nepatří těm, kteří ač chtěli, opravdu nemohli a věřím, že jim to bylo i líto. Znám pár takových a těším se na ně příště, přespříště… Prostě až to půjde. 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.