Návrat původní adresy stránek

Konečně se podařilo vrátit stránkám původní adresu www.hostezery.cz.
Dočasná adresa www.hostezery.eu zůstane nadále funkční.

Možné problémy se zobrazením – viz pokračování

Než se povedlo adresu hostezery.cz získat zpět, z původního umístění bylo nastaveno trvalé přesměrování na hostezery.eu. Toto přesměrování si bohužel prohlížeč pamatuje. Přesto, že je doména cz opět aktivní, prohlížeč ve vašem počítači se stále snaží přesměrovat na doménu eu. Bohužel toto zapamatované přesměrování nelze nijak upravit nastavením stránek.

Pokud byste měli problém se zobrazením cz verze, nedařilo se vám přidat komentář nebo se přihlásit do administrace. Zkuste na hlavní stránce obnovit stránku pomocí ctrl + F5. Mělo by dojít k odstranění neaktuálních informací z prohlížeče.

Pokud výše uvedené nepomůže zkuste vymazat cache prohlížeče. Jak na to se dozvíte v následujícím odkazu: http://www.wpartner.cz/webovy-redakcni-system/postupy/vymazani-cache-internetoveho-prohlizece/

 

2 komentáře

  1. František-FKDP napsal:

    Ač to mnozí ani netuší, šlo o několikaletou snahu dostat se k původní doméně. Je za tím kus práce a Honzovi za to ještě jednou děkuji (během toho období jsem průběžně sledoval dílčí úspěchy, tudíž těch poděkování již bylo mnoho a upřímných).

    Doména je nyní zakoupena naším oddílem (faktura je v účetnictví Sokolu), čímž jsme i jejím vlastníkem a správcem je Honza.

    3x HURÁ!!!!!!!!!!!!!!!

  2. Machyč napsal:

    Pokrok nezastavíš.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.