Je po Vulkánu (8.2.), Zimním táboření (2.-4.2.) a 2. dílu letošního Obřáku (9.-11.2.)

Zima je v plném proudu a je to vidět i na oddílových akcích – zimní táboření, dva díly zimního skialpového Obřáku, výstupy na Černou horu a …..

 

 

Zimní táboření, 2.-4.2.2018
Odkud – kam: Mladkov – Bouda – Suchý vrch – Jablonné – Lanškroun
Kdo: František, Cyr, Lízátka (Lenka a Honza) a Luděk – Žalud
A více? V samostatném článku od Čejpíků.

 

 

Vulkán 8.2.2018

Účast přiměřená: František, Rosťa, Marcel, Jířa, Áde, Čejpík, Jana
František čeká na deník až do 19,25 mezitím s Rosťou probral práci, lezení a časopisy (Montana, Turistika a Hory). Plánuje se Obřák a Rosťa by rád přijel. Běžky nebo skalpy? Toť oč tu běží! Přichází Marcel a pokračuje se v povídání o Obřáku.
Od 19,25 pět plus deník. A zase se pokračuje v povídání o Obřáku. A taky o čelovkách, pípácích a nezvykle i o střešních boxech. 🙂 Samé veselé historky!! A co následuje? Vyprávění o kolotočích a kdo se na čem poblil? A ještě v autě či autobuse. O to vše jsem přišla, ale vcházím v 21,20 na krátko ostříhaná a dle deníku si mě všichni osahali.  🙂 A pokračuje debata o všem, kterou ale v cca 22,20 zase opouštím a mizím k domovu. 

 

Obřák, 9.-11.2.2018
Účast hojná, sněhu mrtě a článek zase slíbila Áde s Jirkou. Snad tedy bude brzy.

 

 

A to je pro dnešek vše! Jen ještě jeden zážitek ze včerejšího rána pro mě tuto zimu úplně poprvé a velmi úspěšně, tak se o něj hned podělím:

PS: mělo to být překvapení i pro pana Prezidenta, ale ten VÍ skutečně vše a okamžitě, neb jsme na něj s Parťákem narazili hned u pokladny  🙂 Díky němu ale máme hezkou fotku nás dvou a také svítání na Protěži 🙂 

Jana

První komentář

  1. František-FKDP napsal:

    Musím to, a rád, opět pochválit a Janě poděkovat za tu chuť nám každý měsíc přiblížit ten „běžný“ oddílový život: DĚKUJI!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.