Je po Vulkánu (8.11.), zábavě, stěně…

Listopadový příspěvek bude o nových přírůstcích do oddílu, stěně, zábavě a na konci krátký report z Vulkánu. A ještě pár fotek, které jsem nedala do příspěvku o brigádě v Obřáku.

V pondělí 5.11.2018 se Danče a Honzovi Nunvářovým narodil kluk TONDA. A z Františka je tak právoplatný dědeček!!! Za oddíl jim všichni přejeme trochu rošťáka, který jim bude dělat jen samou radost, a Toníkovi hodné a láskyplné rodiče.

Další „přírůstkem“ do oddílu je Leona. Ta se sice narodila již před pár lety, ale do oddílu vstoupila na brigádě, což jsem ale minule zapomněla připomenout, za což se omlouvám. Tímto si vám dovoluji představit Leontýnu naši novou členku.

 

Stěna Černožice

Od listopadu si zase každý čtvrtek můžete jet zalézt na stěnu v Černožicích. Několikrát již členové zkusili jednotlivé chyty a stupy a …

 

Zábava ve Stěžerách

V pátek 9.11.2018 jsme ve Stěžerách pořádali zábavu, kde hrál náš DJ TOM a které se někteří z nás zúčastnili. Zábava se rozjela nečekaně brzy a jako vždy byla úžasná. Kdo přijel, ten nelitoval….

 

Vulkán 8.11.2018

A nakonec jako obvykle Vulkán. Tentokrát byla účast malá: Rosťa …. a byl dlouho sám, o čemž vypovídá zápis v deníku, který si vám dovoluji přepsat, protože stojí za to: “ Bože, jsem tu sám! Zkusím to kompenzovat tím, že si objednám pivní speciál!…. Cože 😮 ? Došel? No tak, Kozla, no… Co ty báby vedle plkají, to se nedá poslouchat. Dám pivo, počkám do 8-mi a prdím na to. Hrabat se u piva v telefonu, to můžu i doma. Telefon od otce – dlouhý report o tom, jak pálil slivovici… Hrajou U2, aspoň tak. Telefonát pokračuje – detailní popis čím topí na chalupě, kdo umřel… Rádio Blaník hraje Sagvana Tofiho! Kdo může poslouchat takovou s…? Asi jim utrhnu dráty do repráku. Zjišťuji, že můj domnělý alkoholismus je podmíněný sociálním kontaktem – samotnému mi to pivo tak nechutná.  😆 Po 20  hodině přišel Honza Čejpík! Sláva! A pak ještě Luděk a Kindr. Ten vypráví, jak maloval a jak nám vypil pivní speciál. Rozebíráme, jak vrtat hmožnidnky do zdi… je to pakárna. 

21,55  jede mi autobus.

22,03… mrcha, ujel. No, nic. Počkám na další!!“

Rosťo díky. Užasný report jako dlouho ne 😛  😉 

A vy ostatní: příště všichni do Vulkánu!!! Je Výročka a volba prezidenta, radních a podobně!! A také přespříště, ať tam Rosťa, nebo někdo jiný, není zase sám 🙂 

 

Brigáda v Obřáku

A na úplný konec ještě pár fotek z brigády v Obřáku, které jsem minule nějak minula, nedala je do článku a pak se mě na ně ptali. Takže:

Mára slaví narozeniny, které měl v létě.

Nezapomeňte  na oddílová trička. Nejen na nás ženských vypadají suprově. Ty letošní budou na Posledním slanění.

 

 

 

A ještě večerní sobotní zábava.

 

A to pro dnešek vše. Hezký víkend.

 

Jana Vrbka

 

2 komentáře

  1. František-FKDP:

    Jani, opět pěkně poskládané, sepsané i opsané, doplněné. Příjemné počtení i pokoukání. Oddíl prostě žije! 🙂

    Děkuji!!!

  2. Marcel:

    Skvělá práce Jani, díky za příjemné počteníčko z oddílového dění!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.