Je po Vulkánu (14.9.) a Branžeži (24.-28.8.)

Venku prší, je škaredě a tady je krátká vzpomínka na srpnovou, ještě letní Branžež a již podzimní Vulkán. A také na hromady a hromady hub, kterými nás na Plážovce již nějakou dobu zásobuje Šíma.

 

 

Branžež, 24.-28.8. – tentokrát popsáno prezidentem

K této akci, již jednadvacáté, stačí vlastně napsat to, co každý rok: bylo tam skvěle, opět vyšlo počasí, přijela spousta skvělých lidí a někteří, co se nemohli zúčastnit, psali, že tam vlastně také jsou.

 

Nechám mluvit fotky. O pohodě, aktivitách, výletech.

 

 

 

 

Takové tradiční krásné loučení s prázdninami.

A při pohledu z okna v posledních dnech vlastně bohužel i s létem.

 

Tak zase za rok! Těším se opět na kohokoliv z vás.

 

Běh teplickými skalami 27.8.2018

V oddílu se během jara vytvořila běžecká sekce, která poctivě celé léto trénovala na běh skalami, který se uskutečnil na závěr horolezeckého festivalu v Teplicích. Dokonce díky běhu se rozšířily naše řady o nového člena, Drahomíra Randu ze Stěžer, který si vyběhal krásné 3. místo ve své kategorii. Těšíme se na slíbený článek o této akci a hlavně jak reprezentovali oddíloví běžci/běžkyně.

 

Plážovka 4.9.2018

Další z mnoha plážovek letošního léta tedy již podzimu. Tato ozvláštněná zapíjením Jerryho poháru vítězi, protože při předání František nepil a Jarmilka na něj s panáky počkala.

 

 

 

 

Vulkán, 14.9.2018

Schází se nás sedm a je to Vulkán především o plánování všeho možného. Nejdříve se sice řeší otázka: Kde je babí léto? Ale hned vzápětí se plánuje již příští léto – rodinný turnaj ve volejbale. Pak se vracíme k zimě – a to prosincové lyžování v Alpách s Jířou. A nakonec i akce nejbližší – zářijové Alpy. František předkládá i alternativní plán se sníženými horami, ale přichází Gogan, který nespí, aby mohl sledovat stránky(!!!) a který se hlásí na Breithorn, čímž zachránil výpravu i výšku hor. Gogan popíjí a přiznává: „Jel jsem osvobodit Jagyče od hlídání, ale vzpomněl jsem si na Vulkán a je po hrdinství!!“ Chutná mu! S námi! Ale moc dlouho se nezdržel, Jagyče vysvobodil a ten se také ve Vulkánu ukázal.

Gogan se ještě stihnul pochlubit svým a Machyčovám úspěchem v Rallye Sudety – 165. a 167. místo! Velká gratulace!

Marcel vypráví o Kavkazu, kde zdolal Kazbek 5 033 m. Velká gratulace!! Moc hezké vyprávění! Slíbil mi pár fotek a vět o celé výpravě, tak se dočkáme v některém z dalších článků.

Tento Vulkán pro nás končí diskuzí o nejvyšší hoře Evropy, která stála za to.

 

Tak pro dnešek vše. A jen se i já ptám: „Kde je to babí léto?“ Všem nám přeji, aby se ještě objevilo.

Jana

První komentář

  1. František-FKDP napsal:

    Jdu něco připravovat na stránky a co nevidím: další hezký článek o Vulkánu. Milé překvapení. Opět děkuji, Jani.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.